II RP, Medal za ofiarną pracę 8.XI.1936 PCK Łódź
Rzadkie odznaczenie PCK w wersji brązowej. Patyna, nalot. Lekkie ślady noszenia. Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry. Brąz, średnica 25,5 mm.
Estimate: EUR 34 - 57
Starting price | 23 EUR |