Antykwariat Dawid Janas

Auction 5  –  28 September 2019

Antykwariat Dawid Janas, Auction 5

Ancient, Medieval and World Coins, Banknotes, Badges

Sa, 28.09.2019, from 10:00 AM CEST

II RP, Odznaka absolwencka SGGW - nakrętka numerowana
Patyna, zabrudzenia, drobne rysy na emalii. Nakrętka numerowana I 104. Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry. Brąz srebrzony. Średnica 22 mm Waga z nakrętką 9,18 g.
Estimate: EUR 34 - 46

Price realized 25 EUR
Starting price 23 EUR