II RP, Odznaka absolwencka SGGW - nakrętka numerowana
Patyna, zabrudzenia, drobne rysy na emalii. Nakrętka numerowana I 104. Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry. Brąz srebrzony. Średnica 22 mm Waga z nakrętką 9,18 g.
Estimate: EUR 34 - 46
Price realized | 25 EUR |
Starting price | 23 EUR |