II RP, Miniatura Złoty Krzyż Zasługi - Knedler złoto
Piękna miniatura Złotego Krzyża Zasługi wykonana w zakładzie Knedlera w Warszawie. Wstążka z lekkimi śladami noszenia. Na odwrocie Krzyża nabita państwowa punca złota próby 3 (.583) z probierni warszawskiej używana w latach 1931-1963 oraz imiennik wytwórcy. Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry. Złoto, wymiary krzyża z uchem 16 x 26 mm, waga krzyża 2,53 g.
Estimate: EUR 184 - 230
Price realized | 190 EUR |
Starting price | 115 EUR |