Antykwariat Dawid Janas

Auction 5  –  28 September 2019

Antykwariat Dawid Janas, Auction 5

Ancient, Medieval and World Coins, Banknotes, Badges

Sa, 28.09.2019, from 10:00 AM CEST

II RP, Miniatura Złoty Krzyż Zasługi - Knedler złoto
Piękna miniatura Złotego Krzyża Zasługi wykonana w zakładzie Knedlera w Warszawie. Wstążka z lekkimi śladami noszenia. Na odwrocie Krzyża nabita państwowa punca złota próby 3 (.583) z probierni warszawskiej używana w latach 1931-1963 oraz imiennik wytwórcy. Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry. Złoto, wymiary krzyża z uchem 16 x 26 mm, waga krzyża 2,53 g.
Estimate: EUR 184 - 230

Price realized 190 EUR
Starting price 115 EUR