Germany, Patriotic bracelet WWI
Niemcy, Bransoletka patriotyczna I Wojna Światowa
Ciekawa bransoletka patriotyczna z wizerunkiem Krzyża żelaznego. Ogniwa rozciągane, ze sprężynami. Sygnowane KJAG. Patyna, ślady noszenia. Stan zachowania przedmiotu dobry/bardzo dobry. Srebro niecechowane, długość ~17 cm, waga 9,34 g.
Estimate: EUR 69 - 92
Price realized | 34 EUR |
Starting price | 34 EUR |