Germany, Patriotic bracelet, WWI, Gold overlays
Niemcy, Bransoletka patriotyczna I Wojna Światowa z pierścienia pocisku - złote nakładki
Pięknie wykonana bransoletka patriotyczna. Wykonana z pierścienia wiodącego pocisku artyleryjskiego. Wprawione złote nakładki z datami i miniatura krzyża żelaznego w srebrze emaliowanym. Zapięcie sygnowane GK. Lekkie ślady noszenia. Na boku nabity numer 20. Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry. Miedź, srebro, złoto, średnica ~6,6 cm, waga łączna wyrobu 41,46 g.
Estimate: EUR 230 - 276
Price realized | 172 EUR |
Starting price | 115 EUR |