III Reich, Kriegsverdienstkreuz I Class
III Rzesza, KVK Krzyż Zasługi Wojennej I Klasy
Bardzo ładnie zachowana rzadsza wersja krzyża. Niesygnowany, przetarcia srebrzenia. Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry. Brąz srebrzony, wymiary 48 x 48 mm, waga 19,28 g.
Estimate: EUR 115 - 161
Price realized | 103 EUR |
Starting price | 103 EUR |