October 2023 Auction
– 4 - 6 October 2023
Coins, Medals and Banknotes
Part 1: We, 04.10.2023, from 10:00 AM CEST
Part 2: Th, 05.10.2023, from 10:00 AM CEST
Part 3: Fr, 06.10.2023, from 10:00 AM CEST
(1832)
Provincial coins
(170)
Batavian Republic, Kingdom of Holland and French Annexation
Kingdom Coins
(251)
(96)
Decorations and Militaria
Miscellaneous
Foreign coins
(662)
Banknotes
(600)
Sort by: Lot number ascending
Sort by: Lot number descending
12
13
14
15
16
17
18
19
Lot 1
Sterling. Brabant. Jan II. Z.J. (1294-1312). Zeer Fraai.
110 EUR
Lot 2
Dubbel Vuurijzer. Brabant. Antwerpen. Karel de Stoute. 1475. Zeer Fraai.
128 EUR
Lot 3
Halve gouden reaal. Brabant. Antwerpen. Karel V. Z.j. (1506 - 55). AU 50
655 EUR
Lot 4
Gouden karolusgulden. Brabant. Antwerpen. Karel V. Z.j. (1506 - 1555). VF 35.
600 EUR
Lot 5
Gouden karolusgulden. Brabant. Antwerpen. Z.j. (1521 - 1555). Zeer Fraai.
500 EUR
Lot 6
Gouden karolusgulden. Brabant. Antwerpen. Z.j. (1521 - 1555). Zeer Fraai +.
615 EUR
Lot 7
Zilveren Karolusgulden. Brabant. Antwerpen. Karel V. Z.J. (1521 - 1555). Zeer Fraai.
1'350 EUR
Lot 8
Ducaton. Brabant. Brussel. Albrecht & Isabella. 1619. Prachtig -.
4'800 EUR
Lot 9
Patagon. Brabant. Antwerpen. Albrecht & Isabella. Z.J. (1612-1621). Zeer Fraai.
110 EUR
Lot 10
Soeverein. Brabant. Filips IV. 1650. Zeer Fraai -.
550 EUR
Lot 11
Ducaton. Brabant. Brussel. Philips IV. 1664. Fraai / Zeer Fraai.
160 EUR
Lot 12
Dukaton. Brabant. Antwerpen. 1750. Zeer Fraai +.
198 EUR
Lot 13
Dukaton. Brabant. Antwerpen. Maria Theresia. 1754. Zeer Fraai.
140 EUR
Lot 14
Soeverein. Brabant. Antwerpen. Maria Theresia. 1756. Zeer Fraai.
495 EUR
Lot 15
Dubbele soeverein. Brabant. Maria Theresia. 1758. Zeer Fraai +.
1'050 EUR
Lot 16
Halve kronenthaler. Brabant. Brussel. Maria Theresia. 1760. Zeer Fraai +.
45 EUR
Lot 17
Halve kronenthaler. Brabant. Brussel. Maria Theresia. 1763. Zeer Fraai +.
65 EUR
Lot 18
Kronenthaler. Brabant. Maria Theresia. 1764. Fraai.
65 EUR
Lot 19
Kronenthaler. Brabant. Brussel. Maria Theresia. 1764. Zeer Fraai.
68 EUR
Lot 20
Kronenthaler. Brabant. Brussel. Maria Theresia. 1766. Zeer Fraai.
70 EUR
Lot 21
Halve Kronenthaler. Brabant. Brussel. Maria Theresia. 1766. Zeer Fraai +.
30 EUR
Lot 22
Dubbele soeverein. Brabant. Brussel. Maria Theresia. 1766. Zeer Fraai +.
950 EUR
Lot 23
Kronenthaler. Brabant. Brussel. Maria Theresia. 1767. Zeer Fraai.
55 EUR
Lot 24
Halve kronenthaler. Brabant. Brussel. Maria Theresia. 1768. Zeer Fraai -.
35 EUR
Lot 25
Kronenthaler. Brabant. Maria Theresia. 1770. Zeer Fraai -.
45 EUR
Lot 26
Kronenthaler. Brabant. Brussel. Jozef II. 1789. Zeer Fraai.
60 EUR
Lot 27
24'000 EUR
Lot 28
Gouden Kroon of Couronne d'or. Henegouwen. Albert van Beieren. ND (1389 - 1404). Zeer Fraai.
1'600 EUR
Lot 29
Kwart Patagon. Henegouwen. Tournai. Albert & Isabella. Z.J. (1588 - 1621). Zeer Fraai.
40 EUR
Lot 30
Patagon. Henegouwen. Tournai. Albert & Isabella. ZJ (1598-1621). Zeer Fraai.
105 EUR
Lot 31
Postulaatgulden of goudgulden. Luik. Jan van Horne. Z.j. (1486 - 1505). Fraai +.
240 EUR
Lot 32
Halve rijksdaalder. Luik. Gerard van Groesbeek. 1568. Fraai / Zeer Fraai.
190 EUR
Lot 33
Kwart gouden schild. Vlaanderen. Lodewijk van Male. Z.j. (1346 - 1384). AU details.
475 EUR
Lot 34
Dubbele groot botdrager. Vlaanderen. Filips de Stoute. Z.j. (1389). Zeer Fraai +.
70 EUR
Lot 35
Dubbele Groot of Braspenning. Vlaanderen. Gent. Jan zonder Vrees. Z.J. (1404-1419). Zeer Fraai.
150 EUR
Lot 36
Halve gouden reaal. Brugge. Filips II. Z.j. (1556 - 1598). AU 55.
650 EUR
Lot 37
Kwart gouden nobel - Emissies van de opstandelingen. Vlaanderen. Gent. Filips II. 1582. Zeer Fraai.
3'400 EUR
Lot 38
260 EUR
Lot 39
Soeverein. Vlaanderen. Filips IV. 1656. Zeer Fraai / Prachtig.
800 EUR
Lot 40
Dukaton of zilveren rijder - PIEDFORT. Amsterdam. 1672. Fraai / Zeer Fraai.
2'000 EUR
Lot 41
40 Stuiver. Deventer. (15)78. Zeer Fraai.
130 EUR
Lot 42
Stuiver. Deventer. 1663. Fraai +.
50 EUR
Lot 43
Daalder van 30 Stuiver. Deventer. 1686. VF details.
80 EUR
Lot 44
Florijn van 28 Stuiver. Loden vervalsing. Deventer. Matthias I. Z.j. (onleesbaar). Fraai +.
15 EUR
Lot 45
Karolusdaalder. De Drie steden. Karel V. Z.j. (1554). AU details.
950 EUR
Lot 46
Arendrijksdaalder. De Drie steden. 1583. AU 53.
340 EUR
Lot 47
Scheepjesschelling van 6 stuiver. Enkhuizen. 1678. AU details.
55 EUR
Lot 48
Sceatta - Stekelvarkentype. Friesland. Z.j. (680 - 720). Zeer Fraai.
100 EUR
Lot 49
Nederlandse Rijksdaalder. Friesland. 1611. Zeer Fraai -.
150 EUR
Lot 50
Florijn of Klapmuts van 28 stuiver - Met Hollandse klop. Friesland. 1665 (1693). F 15.
80 EUR
Lot 51
2 gulden - Generaliteits. Friesland. 1696. XF 40.
260 EUR
Lot 52
Halve 3 gulden. Friesland. 1696. VF 25.
100 EUR
Lot 53
Halve 3 gulden. Friesland. 1696. VF 30.
110 EUR
Lot 54
Halve gulden. Friesland. 1696. Fraai / Zeer Fraai.
90 EUR
Lot 55
Denier. Gelderland. Otto II. Z.J. ( 1229-1271). Fraai.
80 EUR
Lot 56
St. Jans goudgulden. Gelderland. Arnold van Egmond. Z.j. (1423 - 1427). Fraai / Zeer Fraai.
220 EUR
Lot 57
St. Jans goudgulden. Gelderland. Arnold van Egmond. Z.j. (1423 - 1427). Zeer Fraai.
300 EUR
Lot 58
Gouden Rijdergulden. Gelderland. Karel van Egmond. Z.j. (1492 - 1538). Zeer Fraai.
420 EUR
Lot 59
Filipsdaalder. Gelderland. Filips II. 1561. VF 35.
260 EUR
Lot 60
Filipsdaalder. Gelderland. Filips II. 1561. XF 45.
360 EUR
Lot 61
Halve gouden rijder. Gelderland. 1606. Zeer Fraai -.
1'600 EUR
Lot 62
Leeuwendaalder op generaliteitsvoet. Gelderland. 1642. Zeer Fraai +.
120 EUR
Lot 63
Leeuwendaalder op generaliteitsvoet. Gelderland. 1648. Zeer Fraai +.
100 EUR
Lot 64
Nederlandse Rijksdaalder. Gelderland. 1620. Zeer Fraai.
150 EUR
Lot 65
Zilveren dukaat. Gelderland. 1659. Fraai +.
70 EUR
Lot 66
Dukaton of zilveren rijder. Gelderland. 1667. Zeer Fraai -.
190 EUR
Lot 67
3 gulden - generaliteits. Gelderland. 1764. Zeer Fraai.
110 EUR
Lot 68
2 gulden - Generaliteits. Gelderland. 1694. VF details.
130 EUR
Lot 69
Muntmeesterpenning. Gelderland. 1759. MS 62.
80 EUR
Lot 70
Florijn van 28 Stuiver - Met Friese klop. Groningen. 1690. Zeer Fraai.
300 EUR
Lot 71
Dubbele Jager of Flabbe van 4 Stuiver. Groningen. 1588. Fraai.
240 EUR
Lot 72
Bezemstuiver. Groningen en Ommelanden. 1738. UNC details.
60 EUR
Lot 73
8 Stuiver. Groningen Stad. 16Z6. Fraai.
1'850 EUR
Lot 74
Florijn van 28 Stuiver - Met Groningse klop. Groningen Stad. 1690. Fraai.
150 EUR
Lot 75
Wapenstuiver. Groningen Stad. 1690. UNC details.
80 EUR
Lot 76
Penning. Dordrecht. Floris IV. ND (1222 - 1234). Fraai.
65 EUR
Lot 77
Goudgulden. Holland. Willem V van Beieren. N.D. (1351 - 1389). Zeer Fraai -.
550 EUR
Lot 78
Gouden Schild. Holland. Albrecht van Beieren. Z.j. (1390). Zeer Fraai.
1'800 EUR
Lot 79
Vijfde Filipsdaalder - Met Zeeuwse klop. Holland. Filips II. 1572. Fraai.
80 EUR
Lot 80
Halve gouden rijder van 7 gulden. Holland. 1750/40. UNC details.
700 EUR
Lot 81
Gouden rijder van 14 gulden. Holland. 1749. MS 65.
13'500 EUR
Lot 82
Gouden dukaat. Holland. 1740. UNC details.
550 EUR
Lot 83
Gouden dukaat. Holland. 1768. AU details.
360 EUR
Lot 84
Gouden dukaat. Holland. 1782. UNC details.
420 EUR
Lot 85
Leeuwendaalder op Hollandse muntvoet. Holland. 1576. Zeer Fraai -.
110 EUR
Lot 86
Halve leeuwendaalder op Hollandse muntvoet. Holland. 1578. Zeer Fraai +.
110 EUR
Lot 87
Zilveren dukaat - PIEDFORT. Holland. 1694. XF 40.
1'600 EUR
Lot 88
3 gulden - Provinciaal. Holland. 1681. VF 35.
300 EUR
Lot 89
Halve provinciale gulden van 10 stuiver. Holland. 1681. VF 20.
175 EUR
Lot 90
Gulden - generaliteits. Holland. 1794. MS 64.
190 EUR
Lot 91
Gulden - Generaliteits. Holland. 1794. MS 63.
150 EUR
Lot 92
Gulden - Generaliteits. Holland. 1762. MS 64.
220 EUR
Lot 93
Halve stuiver van X stuiver. Holland. 1749. Zeer Fraai +.
55 EUR
Lot 94
Halve Generaliteitsgulden van X stuiver. Holland. 1749. AU 53.
65 EUR
Lot 95
Halve generaliteitsgulden van X stuiver. Holland. 1749. AU 53.
65 EUR
Lot 96
Muntmeesterpenning. Holland. 1759. MS 63.
110 EUR
Lot 97
Scheepjeschelling van 6 stuiver. Afslag in goud. Holland. 1770. Prachtig -.
551 EUR
Lot 98
Scheepjesschelling van 6 stuiver. Holland. 1723. MS 64.
280 EUR
Lot 99
Bezemstuiver. Holland. 1764. MS 63.
80 EUR
Lot 100
Gouden dukaat. Kampen. Ferdinand III. 1654. MS 61.
800 EUR
12
13
14
15
16
17
18
19