Part 1: Mo, 06.12.2021, from 1:00 PM CET
Part 2: Tu, 07.12.2021, from 9:00 AM CET
Part 3: We, 08.12.2021, from 9:00 AM CET
Part 4: Th, 09.12.2021, from 9:00 AM CET
Brandenburg-Preußen
Friedrich Wilhelm I., 1713-1740
Dukat 1713 IFS, Berlin. 3,46 g. sehr schön/vorzüglich, sehr selten. v. Schrötter 11. Friedberg 2318.