Part 1: Mo, 06.12.2021, from 1:00 PM CET
Part 2: Tu, 07.12.2021, from 9:00 AM CET
Part 3: We, 08.12.2021, from 9:00 AM CET
Part 4: Th, 09.12.2021, from 9:00 AM CET
Bayern
Maximilian IV. Joseph, 1799-1806
Dukat 1805. Letzter Kurfürstlicher Dukat. 3,49 g vorzüglich/Stempelglanz, selten. Hahn 434. Friedberg 263. AKS 3.