Mexico. 8 reales. 1884. Guanajuato. BR. (Km-377.8). Ag. 27,11 g. Irregular patina. VF/Choice VF. Est...40,00.
Spanish description: México. 8 reales. 1884. Guanajuato. BR. (Km-377.8). Ag. 27,11 g. Pátina irregular. MBC/MBC+. Est...40,00.
Price realized | 45 EUR |
Starting price | 25 EUR |
Estimate | 40 EUR |