Germany. 3 reichsmark. 1929. Muldenhutten. E. (Km-65). (Jaeger-338). Ag. 15,08 g. Choice VF/Almost XF. Est...80,00.
Spanish description: Alemania. 3 reichsmark. 1929. Muldenhutten. E. (Km-65). (Jaeger-338). Ag. 15,08 g. MBC+/EBC-. Est...80,00.
Price realized | 50 EUR |
Starting price | 50 EUR |
Estimate | 80 EUR |