Germany. 3 reichsmark. 1930. Berlin. A. (Km-67). Ag. 15,04 g. Choice VF/Almost XF. Est...80,00.
Spanish description: Alemania. 3 reichsmark. 1930. Berlín. A. (Km-67). Ag. 15,04 g. MBC+/EBC-. Est...80,00.
Price realized | 60 EUR |
Starting price | 60 EUR |
Estimate | 80 EUR |