DUŻY TRYPTYK, 200.000 złotych 1990 Piłsudski - ZJAWISKOWE Oferowany egzemplarz w znakomitej kondycji. Tło doskonałe, a powierzchnia bez śladów wtórnego mycia z naturalnym nalotem. Typowa 'kapslowa' patyna zachodząca od rantu.
Moneta dla wymagających kolekcjonerów, którzy cenią naturalny stan zachowania. Egzemplarz w oryginalnym etui. Reference: Parchimowicz 639
Grade: Proof
Poland Polen
Price realized | 969 EUR |
Starting price | 553 EUR |