200.000 zloty 1990, Chopin Oferowany egzemplarz w fenomenalnej kondycji. Tło doskonałe, a powierzchnia bez śladów wtórnego mycia. Typowa 'kapslowa' patyna zachodząca od rantu.
Moneta dla wymagających kolekcjonerów, którzy cenią naturalny stan zachowania. Egzemplarz w oryginalnym etui.
Reference: Parchimowicz 638
Grade: Proof
Poland Polen
Price realized | 991 EUR |
Starting price | 553 EUR |