Russia, Badge of the 7th riffle regiment Bardzo ładna odznaka pułku stacjonującego w garnizonie częstochowskim. Oryginalna nakrętka, niesygnowana. Bardzo rzadka wersja odznaki, tzw. pełna. Stan zachowania przedmiotu dobry/bardzo dobry. Mosiądz, wymiary 36 x 44 mm. Reference: Andolenko -
Price realized | 222 EUR |
Starting price | 156 EUR |