Russia, Badge of the 7th riffle regiment Bardzo ładna odznaka pułku stacjonującego w garnizonie częstochowskim. Oryginalna nakrętka, sygnowana cyrylicą Eduard..
Stan zachowania przedmiotu dobry. Mosiądz, wymiary 35 x 42 mm. Reference: Andolenko 350
Price realized | 167 EUR |
Starting price | 111 EUR |