Śląsk, Brakteat szeroki XIII w., Av.: Róg jelenia, z boku wieża. Kop. 7049ic, Friedensburg 735, waga 0,73 g., śr. 25,19 mm, patyna, połysk tła, plastyczny relief, rzadki.
Grade: XF-
More photos and full item description available on auction site here
Price realized | 298 EUR |
Starting price | 112 EUR |