Śląsk, Brakteat szeroki XIII w., Av.: Rak. Kop. 7049mr, Friedensburg 742, waga 0,64 g., śr. 25,42 mm, patyna, poprawna moneta z nieznacznie obłamanym obrzeżem.
Grade: VF+
More photos and full item description available on auction site here
Price realized | 191 EUR |
Starting price | 112 EUR |