Śląsk, Brakteat szeroki XIII w., Av.: Łeb zająca. Kop. 7049nk, Friedensburg 775, waga 0,54 g., śr. 25,30 mm, patyna, zdrowy metal z połyskiem, atrakcyjny numizmat z wysokim reliefem, rzadki.
Grade: VF+
More photos and full item description available on auction site here
Price realized | 319 EUR |
Starting price | 112 EUR |