Śląsk, Brakteat szeroki XIII w., Av.: Orzeł piastowski w koronie. Kop. 7049cz, Friedensburg 182, waga 0,62 g., śr. 26,09 mm, patyna, poprawny, dobrze zachowany numizmat.
Grade: VF+
More photos and full item description available on auction site here
Price realized | 468 EUR |
Starting price | 112 EUR |