Poland XIX century / Russia
POLSKA/ POLAND/ POLEN/ RUSSIA/ RUSSLAND/ РОССИЯ
Poland XlX w./Russia. 20 Kopek (kopeck) = 40 Grosz (Groschen) 1844 MW, Warszawa
Aw.: Dwugłowy orzeł rosyjski pod cesarską koroną, z mieczem i jabłkiem królewskim w szponach, po bokach u dołu litery M-WRw.: W wieńcu z liści laurowych i dębowych nominał i data 1844Wspaniale zachowany egzemplarz. Połysk, kolorowa patyna dodająca uroku, lekkie przetarcie św. Jerzego na Orle. Rzadka moneta w tym stanie zachowania.Kopicki 9479; Plage 391; Bitkin 1258 (R)
Details: 4,15 g Ag
Condition: 1- (UNC-)
Price realized | 3'300 PLN |
Starting price | 1'200 PLN |