Poland XIX century / Russia
POLSKA/ POLAND/ POLEN/ RUSSIA/ RUSSLAND/ РОССИЯ
Poland XIX w./Russia. Nicholas I. 25 Kopek (kopeck) = 50 Grosz (Groschen) 1850 MW, Warszawa
Aw.: Dwugłowy orzeł rosyjski pod carską koroną z małą tarczą z orłem polskim na skrzydle. W środku duża tarcza ze św. Jerzym. U dołu litery M-WRw.: W wieńcu z liści laurowych i dębowych nominał i data 1848Kolorowa patyna, dobre detale. Rzadki nominał o ładnej prezencji.Plage 388; Bitkin 1255
Details: 5,14 g Ag
Condition: 3+ (VF+)
Price realized | 430 PLN |
Starting price | 240 PLN |