Medieval coins
Szwecja / Sweden / Schweden / Suède / Sverige
Średniowiecze. Karol Knutsson (1448-1457) Ortug. Söderköping XIV w.
Aw.: Długi krzyż, wewnątrz tarcza herbowa z ukoronowaną literą A.Napis: KAR OLV SRE XSERw.: Długi krzyż, wewnątrz tarcza herbowa z trzema koronami.Napis: MUN ETA ABO ENSNiewielkie niedobicie. Patyna. Rzadka moneta nawet w tym stanie zachowania.
Waga/Weight: 1,25 g Ag Metal: Średnica/diameter: 21 mm
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 3'610 PLN |
Starting price | 350 PLN |