Vasyl Ivanov
Szwecja / Sweden / Schweden / Suède / Sverige
Okupacja – Nowogród – Wasyl Iwanow (1611-1617) kopek, set 2 pieces., Nowogród (1611-1617)
Aw. Jeździec na koniu.Rw. Poziomo napis w pięciu wierszachPatyna. Zestaw 2 monet.
Waga/Weight: 0,52 g Ag, Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3/3- (VF/VF-)
Price realized | 80 PLN |
Starting price | 70 PLN |