POLSKA/POLAND/POLEN/DAZNIG/SCHLESIEN/POMMERN/Preußen/SACHSEN/DADLER/HÖHN/MEDAL/MEDAILLE/FRIEDRICH AUGUST II
Wladyslaw IV Waza. Medal wedding no date, J. Buchheim, SILVER
Aw.: Młoda para przed ołtarzem podczas ceremonii ślubu.W otoku: LEGITIMO THALAMI QUI DEXTRAS FEODERE IUNGUNT: HOS DEUS OMNIMODA PROSPERITATE BEATRw.: Wokół nakrytego stołu pięcioosobowa rodzina w modlitwie przed posiłkiem.W odcinku: PRECE ET LABORE, w otoku PROLE THORUM, VICTU MENSAM, VELAMINE CORP. ATQ. OPERIT DRACHMAE GRANDINE TECTA DOM / ECCE SIC BENEDICETUR / VIR QUI TIMET IEHOVAMMedal sygnowany po obydwu stronach I.B - J. Buchheim.Dolutowane ucho, ryski w tle. Dobra prezencja.
Waga/Weight: 71 g Ag Metal: Średnica/diameter: 60 mm
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 850 PLN |
Starting price | 800 PLN |