POLSKA/POLAND/POLEN/DAZNIG/SCHLESIEN/POMMERN/Preußen/SACHSEN/DADLER/HÖHN/MEDAL/MEDAILLE/FRIEDRICH AUGUST II
Medal, Sebastian Dadler 1629, Wroclaw / Breslau, SILVER
Stempel tego medalu wykonany został na prywatne zlecenie dzierżawcy mennicy wrocławskiej Hansa Zieslera. Wykonał go wówczas mieszkający w Dreźnie Sebastian Dadler.Wiekowa patyna. Pojedyncze, drobne ryski, wspaniały połysk. Pięknie zachowamy medal.Więcek 44
Waga/Weight: 37,04 g Ag Metal: Średnica/diameter: 50 mm
Stan zachowania/condition: 1- (UNC-)
Price realized | 3'900 PLN |
Starting price | 1'400 PLN |