Sigismund III Vasa . Denar 1590, Gdansk / Danzig NGC MS62 - RARE R3
Druga najwyższa nota gradingowa na świecie. Tylko jeden egzemplarz oceniony wyżej.Pierwszy rocznik gdańskich denarów Zygmunta III Wazy.Drobna XVI - wieczna moneta menniczym stanie zachowania. Wyraźne detale, delikatny połysk, patyna.Kopicki 7456 (R3), CNG 145.I
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: NGC MS62 (NGC MS62)
Price realized | 450 PLN |
Starting price | 300 PLN |