Sigismund III Vasa . Grosz 1626, Gdansk / Danzig Połysk przebijający spod patyna.Kopicki 7476 (R) Waga/Weight: 0,93 g Ag Metal: Średnica/diameter: Stan zachowania/condition: 1-/2+ (UNC-/EF+)