Poland II Republic
POLSKA / POLAND / POLEN
II RP. 10 zlotych 1932 Womens head (with mint mark)
Delikatny połysk, patyna.Parchimowicz 120a
Waga/Weight: 22,05 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3+/2- (VF+/EF-)
Price realized | 70 PLN |
Starting price | 50 PLN |