Gdansk/Danzig. 5 Gulden 1923 Church NMP
Ładny egzemplarz. Bardzo dobrze zachowane detale. Delikatna patyna.Fischer WMG015; Parchimowicz 65a
Waga/Weight: 25,04 g Ag Metal: Średnica/diameter: 35 mm
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 750 PLN |
Starting price | 550 PLN |