Gdansk/Danzig. 5 Gulden 1923 Church NMP
Bardzo ładny, świeży egzemplarz. Zachowany połysk menniczy, patyna. Rzadsza moneta w takim stanie zachowania.Fischer WMG015; Parchimowicz 65a
Waga/Weight: 24.92 g Ag Metal: Średnica/diameter: 35 mm
Stan zachowania/condition: 2+ (EF+)
Price realized | 1'050 PLN |
Starting price | 900 PLN |