Greece, Macedonia. Alexander Wielki 336-323 pne AR – tetradrachma, Babylon
Aw.: Głowa Aleksandra nakryta lwią skórą w prawo.Rw.: Zeus na tronie w lewo, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥŁadnie zachowany egzemplarz, patyna.
Waga/Weight: 17.15 g Ag Metal: Średnica/diameter: 26 mm
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 650 PLN |
Starting price | 500 PLN |