Greece. Attica - Ateny. AR – tetradrachma 454-404 pne NGC VF
Aw.: Głowa Ateny w hełmie w prawoRw.: W kwadracie incusum sowa stojąca w prawo, po lewej listki oliwne, po prawo ΑΘΕBardzo ładnie wybity egzemplarz. Połysk, patyna. Rzadka moneta w takim stanie zachowania.
Waga/Weight: 16,87 g Ag Metal: Średnica/diameter: 23 mm
Stan zachowania/condition: NGC VF (NGC VF)
Price realized | 2'400 PLN |
Starting price | 1'600 PLN |