VLAANDEREN, Gent in opstand tegen Philips II (1581-1584), AR acht stuiver, 1584. Vz/ AVXIL· NOST· A·-·DOMINO Gentse maagd, hoofd n. r., met leeuwenschild en banier met de leeuw. Kz/ (leeuw) ·MON· ARG· CIVITATIS· GANDAV· 1584· Klimmende leeuw n. l. Gilleman 37; V.H. 447; Martiny, Gent, 184. 5,13g Zeldzaam Stuk uit de rand gebroken.
Zeer Fraai / Very Fine
Price realized | 360 EUR |
Starting price | 320 EUR |
Estimate | 400 EUR |