VLAANDEREN, Graafschap, Gent in opstand tegen Philips II (1581-1584), Cu 12 mijten, 1581. Met wapen van Philips II. Vz/ *XII*GHENT*/ 1581 Klimmende leeuw n. l. Kz/ PACE ET IVSTITIA Gekroond wapenschild omringd door het halssnoer van het Gulden Vlies. Gilleman 6; V.H. 395; Martiny, Gent, 158. 4,34g Vlekje kopergroen.
Zeer Fraai / Very Fine
Price realized | 50 EUR |
Starting price | 40 EUR |
Estimate | 50 EUR |