PRL, Miniatura Krzyża Wielkiego Orderu Odrodzenia Polski Panasiuk
Bardzo rzadko spotykana miniatura odznaczenia nadanego w okresie do 1987 roku zaledwie 190 osobom. Duża ciekawostka. Przetarcia emalii. Stan zachowania przedmiotu dobry/bardzo dobry. Wymiary 17 x 35 mm.
Estimate: EUR 46 - 69
Starting price | 23 EUR |