Antykwariat Dawid Janas

Auction 5  –  28 September 2019

Antykwariat Dawid Janas, Auction 5

Ancient, Medieval and World Coins, Banknotes, Badges

Sa, 28.09.2019, from 10:00 AM CEST

PRL, Miniatura Krzyża Wielkiego Orderu Odrodzenia Polski Panasiuk
Bardzo rzadko spotykana miniatura odznaczenia nadanego w okresie do 1987 roku zaledwie 190 osobom. Duża ciekawostka. Przetarcia emalii. Stan zachowania przedmiotu dobry/bardzo dobry. Wymiary 17 x 35 mm.
Estimate: EUR 46 - 69

Starting price 23 EUR