Polskie Siły Zbrojne na Zachodzie, Orzeł wz.39
Ładny, kompletny egzemplarz. Wąsy bez śladów gięcia. Patyna. Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry. Brąz srebrzony, wymiary 26 x 41 mm
Estimate: EUR 92 - 138
Price realized | 101 EUR |
Starting price | 69 EUR |