No reserve - Nederland. 1923. 25-jarig regeringsjublileum van Wilhelmina..
Door J.C. Wienecke. Met hangoog. Ar. Pelsdonk (Red.). 215. 29,18 mm. 14,23 g. Zeer Fraai / Prachtig. Dit kavel wordt geveild zonder minimumprijs.
Price realized | 1 EUR |
Starting price | 1 EUR |