Part 1: Fr, 24.05.2019, from 10:00 AM CEST
Part 2: Fr, 24.05.2019, from 2:00 PM CEST
Part 3: Sa, 25.05.2019, from 10:00 AM CEST
Part 4: Sa, 25.05.2019, from 2:00 PM CEST
Lots
Preußen, 1871-1918
9 verschiedene 10 Mark-Stücke: 1872 C, 1873 C, 1874 A,1875 A, 1877 A, 1878 A, 1879 A, 1880 A, 1888 A.
sehr schön bis vorzüglich