Part 1: Fr, 24.05.2019, from 10:00 AM CEST
Part 2: Fr, 24.05.2019, from 2:00 PM CEST
Part 3: Sa, 25.05.2019, from 10:00 AM CEST
Part 4: Sa, 25.05.2019, from 2:00 PM CEST
Schweiz-Genf, Bistum
Guy de Faucigny, 1078-1120 und Humbert de Grammont, 1120-1135
Pfennig o.J. Kopf des hl. Petrus l./Kreuz.
vorzüglich, schöne Patina