Part 1: Tu, 06.12.2022, from 9:00 AM CET
Part 2: We, 07.12.2022, from 9:00 AM CET
Part 3: Th, 08.12.2022, from 9:00 AM CET
Part 4: Fr, 09.12.2022, from 9:00 AM CET
Saudi-Arabien-Hejaz und Nejd
Abd al Aziz bin Sa ud, 1902-1953
1/4 Ghirsh AH 1343 = 1925. sehr schön/vorzüglich, selten, Versilberungsreste. Krause/Mishler 1.