Part 1: Mo, 06.12.2021, from 1:00 PM CET
Part 2: Tu, 07.12.2021, from 9:00 AM CET
Part 3: We, 08.12.2021, from 9:00 AM CET
Part 4: Th, 09.12.2021, from 9:00 AM CET
Haus Habsburg
Franz Joseph I., 1848-1916
8 Florin/8 Gulden 1876. 6,45 g. 900/1000. sehr schön/vorzüglich, min. Randfehler. Herinek 235. Jaeger/Jaeckel 362. Nile Post 19.