Isabel II (1833-1868). 20 reales. 1861. Madrid. (Cal 2008-183). (Cal 2019-619). Ag. 25,74 g. Marquitas. Tono. MBC+/EBC-. Est...150,00. English: Elizabeth II (1833-1868). 20 reales. 1861. Madrid. (Cal 2008-183). (Cal 2019-619). Ag. 25,74 g. Marquitas. Tono. Choice VF/Almost XF. Est...150,00.
Price realized | 160 EUR |
Starting price | 100 EUR |
Estimate | 150 EUR |