México. Agustín de Iturbide. 8 reales. 1822. México. JM. (Km-304). Ag. 26,98 g. Escasa. MBC+/EBC-. Est...300,00.
Mexico. Agustín de Iturbide. 8 reales. 1822. México. JM. (Km-304). Ag. 26,98 g. Scarce. Choice very fine/Almost extremely fine. Est...300,00.
Price realized | 260 EUR |
Starting price | 150 EUR |
Estimate | 300 EUR |