Mexico. 4 reales. 1863. Guanajuato. YF. (Km-375.4). Ag. 13,49 g. Patina. Attractive. VF/Choice VF. Est...60,00.
Spanish description: México. 4 reales. 1863. Guanajuato. YF. (Km-375.4). Ag. 13,49 g. Pátina. Atractiva. MBC/MBC+. Est...60,00.
Price realized | 45 EUR |
Starting price | 30 EUR |
Estimate | 60 EUR |