Philip V (1700-1746). 2 reales. 1717. Segovia. J. (Cal-944). Ag. 6,64 g. Irregular patina. AU/XF. Est...120,00.
Spanish Description: Felipe V (1700-1746). 2 reales. 1717. Segovia. J. (Cal-944). Ag. 6,64 g. Pátina irregular. EBC+/EBC. Est...120,00.
Price realized | 220 EUR |
Starting price | 70 EUR |
Estimate | 120 EUR |