Republika Rzymska, M. Calidius, Q. Metellus, Cn. Fulvius (117-116 pne), Denar
Rzym 117-116pne. Przyjemny stan zachowania. Patyna.
Awers: Głowa Romy w prawo, z lewej napis ROMA Rewers: Victoria w bidze w prawo trzyma lejce i wieniec, napis niżej M. CALID, w odcinku Q.MAE.CNFL Srebro, średnica ~ 18 mm, waga 3,84 g.
Grade: VF+
Price realized | 46 EUR |
Starting price | 34 EUR |