Salon Numizmatyczny Mateusz Wójcicki

Auction 7  –  27 - 28 February 2021

Salon Numizmatyczny Mateusz Wójcicki, Auction 7

Ancient, Polish and World Coins, Paper Money

Part 1: Sa, 27.02.2021, from 9:00 AM CET
Part 2: Sa, 27.02.2021, from 4:00 PM CET
Part 3: Su, 28.02.2021, from 10:00 AM CET
Part 4: Su, 28.02.2021, from 5:00 PM CET
Part 5: Su, 28.02.2021, from 8:00 PM CET

J. Parchimowicz, W. Wiącek, M. Brzeziński - Katalog Ortów Gdańskich
Najnowsze, dostępne na rynku literatury numizmatycznej opracowanie ortów gdańskich.
Wydanie Szczecin 2020.
279 stron, oprawa twarda, format A5.

Price realized 34 EUR
Starting price 16 EUR