J. Parchimowicz, W. Wiącek, M. Brzeziński - Katalog Ortów Gdańskich
Najnowsze, dostępne na rynku literatury numizmatycznej opracowanie ortów gdańskich.
Wydanie Szczecin 2020.
279 stron, oprawa twarda, format A5.
Price realized | 34 EUR |
Starting price | 16 EUR |