LOTS - Lot Penningen Nederland Zilveren, verzilverde en vergulde penningen uit de collecties De Geschiedenis van de Nederlandse Gulden, en 14 eeuwen Nederlandse Muntgeschiedenis, voornamelijk in houten verzamelcassettes, vrijwel ieder exemplaar voorzien van een certificaat van echtheid. Diverse kwaliteiten
Price realized | 440 EUR |
Starting price | 400 EUR |
Estimate | 500 EUR |