UNIVERSITEITS PENNINGEN - DELFT. 10e LUSTRUM VAN HET STUDENTEN CORPS 1898, DELFT Vrouw met bol en spiegel op voetstuk binnen omschrift. Kz. bedelzak met twee samengevoegde handen.Zw. 1355; TMP 1899 p. 127.AE 56.0 x 41.2 mm. Met origineel doosje. Iets ongelijkmatige patina keerzijde Prachtig
Starting price | 48 EUR |
Estimate | 60 EUR |